Hakkımızda

HAKKIMIZDA

3N MÜHENDLİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ 2007 yılında Gaziantep te Namık Yıldırım ve Nihat Yıldırım tarafından kurulmuş olup elektrik sistem ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm üreten deneyimli bir “Proje” ve “Taahhüt” firmasıdır.

Tüm yapılara hayat veren, elektrik sistemlerinin kusursuz bir şekilde tasarım ve uygulama yapılması gerektiğine inanmakta ve çalışmalarını bu temel disiplin doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Elektrik uygulama taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getiren firmamız bunun verdiği güvenle çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının ihalelerine katılmış ve ihalelerini aldığı işleri büyük bir titizlikle teslim ederek bu alandaki iddiasını ispatlamıştır.

Halen çeşitli yerlerde şantiyeleri olan firmamız, elektrik uygulamalarında (Elektrik iç tesisat, Zayıf akım, Yangın Algılama ve İhbar sistemi, CCTV ve Güvenlik Sistemleri, Seslendirme Sistemi, Elektrik Telekom Altyapı, YG Trafo, Enerji Nakil Hattı, Jeneratör tesisleri) kurucularımızın uzun yıllar yurt dışı ve yurt içindeki önemli projelerden sahip oldukları bilgi ve tecrübelerin ışığında marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Firmamız vereceği hizmetler konusunda her zaman mesleki ilkelere uygun ve bağlı kalarak hizmet etmeye özen göstermiştir.

Bu amaçla; firmamız her türlü projenin üstesinden gelebilecek donanımlı mühendis kadrosu ve profesyonel ekibiyle, inşaat sektöründeki diğer disiplinlerle takım çalışmasına tam yatkındır.

Bu bağlamda firma politikamız olarak müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutup anahtar teslimi proje anlayışımız ile her zaman en güvenilir ve en hesaplı seçenekleri sunmayı hep ilke edinmiştir.

 

Namık YILDIRIM

Elektrik Mühendisi

Genel Müdür

VİZYONUMUZ

Türkiye´de ve bölgede e-ticaret sektöründe yeni bir devrim yaratmak!

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe müşterilerimize alışverişlerinde indirimli ürünlerden yararlatılarak, müşterilerimize alışverişlerinde daha fazla kolaylık sağlamak!

STRATEJİMİZ

E-ticaret sektöründe firma politikamız olarak müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutup her zaman en güvenilir ve en hesaplı seçenekleri sunmayı hep ilke edinmiştir.